1. Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi attiecas uz visiem SIA Libellum vietnes lietotājiem un pircējiem. Reg. numurs: 43603081808, Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaines pag., Jaunolaine, Svētupes iela 4 - 5, LV-2127. Pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, izlasiet noteikumus un nosacījumus. Nosacījumi var mainīties, atkārtotiem pirkumiem iesakām tos izlasīt pirms pasūtījuma veikšanas. Jūs varat veikt Pasūtījumu mūsu veikalā jebkurā laikā, izņemot tehnisko darbu vai bojājumu periodus vietnē. Jūs esat atbildīgs par informācijas precizitāti, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apstiprināt, ka esat vismaz 16 gadus vecs, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret Vietnes drošību. Mēs neesam atbildīgi par jūsu sniegtajiem kļūdainajiem datiem. Veicot Pasūtījumu, Jūs piekrītat, ka mēs varam uzticēt izpildi trešajai personai, piemēram, pasūtījuma nogādāšanai, vienlaikus uzņemoties atbildību par tā izpildi. Uzņēmums var vienpusēji mainīt nosacījumus, nebrīdinot vietnes lietotājus un klientus. Jaunie lietošanas noteikumi tiks publicēti Vietnē un stāsies spēkā no to publicēšanas brīža, ja tādi nav paredzēti šajos Noteikumos. Lietojot Vietni un/vai pērkot Preces un/vai Pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka piekrītat noteikumiem un nosacījumiem un piekrītat tiem regulāri ievērot un atjaunināt tos. Nosacījumus apstiprina apmeklētājs vai pircējs vietnē / no brīža, kad Pasūtījums tiek veikts ar vai bez autorizācijas Vietnē, kā arī no Pasūtījuma pieņemšanas brīža pa tālruņa numuru vai e-pastu. pastu. Ja nepiekrītat esošajiem Noteikumiem, neizmantojiet mūsu vietni pakalpojumu saņemšanai.

2. Pirkuma veikšana

Pircējs veic pasūtījumu saskaņā ar pasūtījuma veidlapu un visiem nepieciešamajiem datiem.Pasūtījuma noformēšanas procesā pircējs izvēlas sev nepieciešamo piegādes veidu, un uzreiz saņem informāciju par aptuveno preces piegādes laiku. Par šo Pasūtījumu atbildīgais vadītājs, ja nepieciešams, var precizēt sīkāku informāciju Pasūtījuma apstrādei pa e-pastu vai zvanot uz tālruņa numuru. Ja Pircēja pasūtītās Preces nav, pārvaldniekam ir tiesības izņemt preces no pasūtījuma vai pilnībā atcelt pasūtījumu, brīdinot pircēju pa e-pastu vai tālruņa numuru. Pasūtījuma atcelšanas vai preču daļējas izslēgšanas no Pasūtījuma gadījumā, atceltās Preces izmaksas tiek atgrieztas pircējam ar bankas pārskaitījumu.

3. Pasūtījuma piegāde

Preču piegādes veidi un aptuvenie termiņi ir norādīti lapā "Piegāde". Pēc piegādes Pasūtījums tiek nodots Pircējam vai trešajai personai, ja tas ir saskaņots ar Pircēju. Lai izvairītos no krāpšanas gadījumiem, nododot priekšapmaksas Pasūtījumu, Pasūtījuma piegādātājam ir tiesības pieprasīt Saņēmēja personu apliecinošu dokumentu. Katra Pasūtījuma piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, pamatojoties uz informāciju par pasūtītajām Precēm, Preču svaru, reģionu un piegādes veidu, un tiek norādītas Vietnē Pasūtījuma noformēšanas laikā vai paziņotas līdz plkst. Pārdevējam rakstiski vai mutiski pēc Pasūtījuma apstiprināšanas. Pārdevēja pienākums nodot Preci Pircējam tiek uzskatīts par izpildītu brīdī, kad kurjers piegādā Preci Saņēmējam vai Preces ir saņēmis Saņēmējs pasta nodaļā vai iepriekš noteiktā Pasūtījuma izdošanas vietā (t.sk. saņemšanas punkts). Saņēmējam, pieņemot Pasūtījumu no kurjera vai izsniegšanas vietā, ir tiesības pārbaudīt piegādāto Preci un pārbaudīt tās atbilstību deklarētajam Preces daudzumam un komplektācijai, kā arī pārbaudīt piegādātās Preces kalpošanas laiku. un iepakojuma integritāte. Preču nejauša bojājuma risks pāriet uz Pircēju no brīža, kad viņam tiek nodots Pasūtījums.

4. Preču cena un Pasūtījuma apmaksa

Interneta veikalā pārdoto Preču cena ir norādīta eiro un ietver nodokli. Pircēja pasūtīto Preču cenas nepareizas norādes gadījumā Pārdevējs par to informē Pircēju, lai apstiprinātu Pasūtījumu par laboto cenu vai atceltu Pasūtījumu. Ja ar Pircēju sazināties nav iespējams, šis Pasūtījums tiek uzskatīts par atceltu. Ja Pasūtījums ir apmaksāts, Pārdevējs ar bankas pārskaitījumu atgriež Pircējam par Pasūtījumu samaksāto summu. Preču cenu Vietnē Pārdevējs var mainīt vienpusēji. Tajā pašā laikā Pircēja pasūtīto Preču cena nevar tikt vienpusēji mainīta. Pārdevējam ir tiesības ierobežot Pircējam pieejamos apmaksas veidus atkarībā no pasūtījuma summas. Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pircēja pasi vai ID karti, ja pasūtījums tiek apmaksāts ar bankas karti.

5. Atbildība

Pārdevējs neatbild par zaudējumiem, kas Pircējam nodarīti Interneta veikalā iegādāto Preču nepareizas lietošanas dēļ. Pārdevējs nav atbildīgs par ārējo vietņu saturu un darbību.

6. Privātums

Mēs esam apņēmušies aizsargāt mūsu klientu un Vietnes apmeklētāju privātumu un drošību, tostarp Tu. Vairāk par Privātuma politiku varat izlasīt sadaļā "Privātuma politika", kas ir šo Noteikumu neatņemama sastāvdaļa.

7. Papildu noteikumi

Lietotāja/Pircēja un Pārdevēja attiecības ir pakļautas Latvijas Republikas likumdošanas noteikumiem. Lietotāja/Pircēja jautājumu un pretenziju gadījumā viņam ir tiesības sazināties ar Pārdevēju telefoniski vai jebkurā citā pieejamā veidā. Interneta veikals un sniegtie pakalpojumi var būt īslaicīgi, daļēji vai pilnībā nepieejami tehnisku vai citu darbu vai citu tehnisku iemeslu dēļ. SIA Libellum ir tiesības periodiski veikt nepieciešamos profilaktiskos vai citus darbus ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma Pircējiem.

8. Noteikumu izmaiņas

Mēs regulāri pārskatām savus noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā. Noteikumi ir spēkā un pēdējo reizi tika atjaunināti 01.05.2022.